neděle 7. ledna 2018

Co dál aneb poslední článek


Za poslední tři měsíce jsem cítila beznaděj, zoufalství i vztek nad tím, že se mi tohle někdo pokusil vzít. Pak mi ale došlo, že vám nikdy nikdo nemůže vzít něco, co milujete, protože ať se stane, co se stane, vy budete bojovat dál. 
A tři měsíce je hodně dlouhá doba na to, aby se strašně moc věcí změnilo. Došlo mi, že si stojím za vším, co jsem napsala. Stojím si za tím a rozhodla jsem se konečně články učesat do ucelené podoby. Teď se mi totiž mnoho věcí usnadnilo, když se můžu podepsat na obálku svým jménem. A stejně tak když se můžu pod blog podepsat svým jménem. Mimo jiné ráda fotím a už dřív jsem si lámala hlavu nad tím, jestli budu investovat energii jenom sem nebo ještě i do jiného blogu, protože mi to začínalo chybět. Možná mě někteří dokonce znáte z By one eye, které jsem kdysi vedla s kamarádkou, nebo třeba z instagramového účtu Heyterka, který jsem v poslední době tak trochu opustila.

Takže… Zuby Modrosti. Už dlouho předtím jsem uvažovala, co budu dělat, až už nebudu moct blogovat na adrese Poslední Panny. Dál předstírat, že jsem s nikým nespala? Nebo se přejmenovat třeba na Poslední Ženu? No, nakonec to ke mně přišlo samo; zuby moudrosti, o kterých mi zubař řekl, že si je budu moct nechat. Stala se z toho slovní hříčka Zuby Modrosti a já už pracuju na nové doméně.

 Jestli jsem panna nebo ne, no, rozhodla jsem se ponechat si to jako tajemství. Články o vztazích a vtipné historky však budou i nadále na programu, jen teď budete muset častěji vídat můj obličej. Ale vzhledem k tomu, že nemám sto padesát kilo (možná jen někdy), tak si na to snad zvyknete.

Moc děkuju za vaše milé komentáře a vzkazy, hřeje mě to u srdce. Blog tady zůstane tak, jak byl. Přeju si, aby až si to bude kdokoli číst, si nepřipadal jako poslední. A hlavně na tom není a nikdy nebylo nic špatného.

5 komentářů:

 1. Jsem ráda, že nekončíš. Po víc než dekádě blogování jsem, co se týče anonymity, dospěla k závěru, že to nejlepší, co můžeš udělat s kostlivci ve skříni, je naučit je tancovat (G.B. Shaw). I když v mém případě je tvrdit, že naučím někoho tancovat celkem oxymorón.

  OdpovědětVymazat
 2. A já si říkala....že tě znááám!!! A pak mi došlo, že jsi z dua By one eye! ♥ :D Každopdáně jsem moc ráda, že nekončíš a naopak se vyvíjíš dalším směrem :).

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Terko,
  přestože jsem pravidelně četla každý článek, který vyšel, je tohle teprve můj první a zároveň tedy i poslední komentář, který zde píšu.
  Nečekala jsem, že se tak brzy (A vážně je tak brzy?) dozvím, jaká tvář se za pseudonymem Poslední panna ukrývá, nicméně jsem tušila, že žádná obluda to jistě nebude. Myslím, že tohle se v dnešní době fakt hodně přeceňuje. když to převedu na pohlaví mužské, znám celkem dost paniců či skoro paniců a leckteří jsou to celkem fešáci s mozkem na správném místě. :)
  Moc jsem se na tomto blogu pobavila. Zasmála jsem se i v době, kdy mi z různých důvodů do smíchu úplně nebylo a za to Ti děkuji. :) Když bude co ke čtené, budu číst samozřejmě nadále.

  OdpovědětVymazat
 4. Těším se na nové články :)!

  OdpovědětVymazat
 5. Moc se těším na další články na novém blogu :) :) Poslední pannu jsem si užívala, na Zuby Modrosti se budu každý den dívat, jestli už, nebo ještě ne. :) Skvělé by bylo, kdyby jsi tam dostala pár článků o focení, protože fotky, které máš na výše zmíněném instagramovém profilu mě lehce okouzlily!!

  OdpovědětVymazat