úterý 9. května 2017

To nejlepší z mé pošty

Ano, přiznávám, že pošta, kterou dostávám, byla poměrně velkým důvodem pro mé znechucení a nechuť psát dál. Nejdřív mě to celkem pobuřovalo, ale nakonec jsem se rozhodla to ignorovat. Některé nabídky chodí dokonce s obrázky, že bych si klidně mohla udělat galerii penisů a jejich komponentů. Mimochodem, nevíte někdo, kde se dá něco takového zpeněžit?

Pozoruhodné na tom je skutečnost, že valná většina se nezapomene zmínit, že vědí, že mi takových nabídek chodí dost, což jim ale nebránilo v pomyšlení, že aspirují na toho nejlepšího/největšího ze všech. Mužská ješitnost asi opravdu nezná hranic. Takže jsem se rozhodla dát dohromady to nejlepší, co mi přišlo a podělit se s vámi.

Jste připraveni na pár penisů?

Galerie obdržených nevyžádaných penisů
"Jak jsem tak četl tak asi nemáš problém s kouřením random čůráků takže pochybuju že bys měla problém se s někým vyspat. jestli je  tvůj jediný problém že nemáš s kým, tak ti moc rád pomůžu."

"I když ti takových nabídek asi chodí hodně, tak se vsadím, že takovýho jako mám já jdi ještě neviděla, tak kdybys měla zájem."

"... co jsem tak četl, tak budeš asi slušná čubička, podle mě už panna prostě nejsi proto, že to, co tady píšeš by žádná panna nedělala."

"jsi prostě jenom lhářka která si vymýšlí fantasy historky co nejsou pravda a léčí si tím svoje komplexy. Beztak jsi jenom nějaká hnusná šeredka, o kterou by si nikdo ani kolo neopřel a tady ze sebe děláš rádo by slečinku.""Ahoj PP, podle toho, jak píšeš, musíš být vážně chytrá a krásná. Nejsem na tom úplně špatně, tak kdybys třeba chtěla mít poprvé vážně zvláštní a krásný, můžeme zajít na večeři, a pak někam do hezkého hotelu, rád ti to splním."


"Tak tohle jsem já ;) ;) jestli se ti líbím, tak napiš a můžeme se domluvit, jestli budeš chtít :)"

"ahoj, koukni na můj profil tady na facebooku, jestli ti budu připadat sympatický jako ty mě :D můžeme pokecat :) rád bych si s tebou psal, vypadáš jako celkem milá a chytrá sympatická holka"

A poslední pro pobavení:

"hele a nejsi ty náhodou spíš chlap?"


Takže malý vzkaz pro všechny, kteří mi podobné nabídky poslali nebo poslat hodlají: ne, děkuju, nechci. To, že jsem začala psát tenhle blog, není inzerát ke shánění partnera na sex. Je mi líto, že to mnohým nedochází, ale nemám nejmenší důvod být zoufalá z toho, že nemám sex. Jediné, z čeho zoufalá už začínám být, jsou ty fotky penisů, na které se ve zprávách musím koukat. Zajímavým fenoménem je, že případy nevyžádaných penisů rostou v přímé úměře s intimností článku, který zrovna vyjde. Jako kdyby někteří lidé měli nastavený radar na slovo "penis" a po jeho zaznění museli reagovat penisem svým, aby nezůstali pozadu. (Asi jako když v seriálu Jak jsem poznal vaši matku křičeli v autě "hafan!" a první vyhrál, ale to slovo obvykle řekli všichni.)

Každopádně jsem se nad svá očekávání celkem pobavila při focení mých remake fotek. Takže penisům zdar a těm nevyžádaným obzvlášť!

8 komentářů:

 1. Jsem ze začátku, debil, vážně přemýšlel, proč všichni, co ti to posílají, mají na modro natřené nehty :-) ... dřív se na seznámení nosila květina dnes fotka penisu? Nakonec, to i to jsou přírodní výtvory :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Mně to přijde velmi smutné.
  Když jsem byl mladý studentík, něco takového si nedovolili vůči ženám ani ti největší primitovové.
  Ten svět se opravdu změnil k horšímu.
  Milan

  OdpovědětVymazat
 3. Co je zvláštního na večeři a hotelovém pokoji?
  Mě taky někdy napadá, že seš vymyšlená, ale je mi to poměrně jedno:o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky bych šel s někým na večeři:-)

   Vymazat
  2. Ale co je na tom zvláštního?

   Vymazat
 4. Jo, takový nabídky (a někdy i ty fotky) mi sem tam někdo cizí pošle i na facebook, naprosto netuším proč. Vzpomínám si na jednu vydařenou, v první chvíli jsem si myslela, že drží v ruce nějaký nemocný opelichaný zvířátko (jsem i v pár zvířecích skupinách, kde občas s něčím radím)... Až pak s textem mi došlo, že koukám na divně zmačkaný koule. Paráda.

  OdpovědětVymazat
 5. Mně přestala většina mužů posílat své penisy, kdy jsem se nasrala a začala je (bez jména ale) zveřejňovat na instastories nebo na snapu. Už mě to prostě nebavilo...
  Ale tvoje remake fotky jsou božský! Takhle jsem se nepobavila dlouho :DDD

  Gabux

  OdpovědětVymazat