sobota 28. ledna 2017

Tak se smiř s tím, že ti nenapíše


Tak se s tím, sakra, už konečně smiř. Prostě nenapíše, ne, nenapíše.
Smiř se s tím, že to, že ti nepíše, sice můžeš omluvit tak, že třeba nemá čas, že právě masturbuje nad tvou fotkou (nebo možná ještě pravděpodobněji nad fotkou té hnusné ceckaté krávy* z vedlejší ulice, která je teď možná sexy, ale ať počká za deset let, až bude ty cecky vláčet po zemi a lidé si je budou plést s šálou a nikdo si o ni neopře ani kolo ze strachu, že by se jí zarazilo do zadku a ona to ani nepostřehla), že třeba zrovna má důležitou rodinnou večeři (kdy mu maminka ohřála polévku z pytlíku a on ji teď jí u počítače, kde masturbuje nad tou hnusnou ceckatou krávou a pak se nepochybně udělá do té polévky a spokojeně to sní), že se mu zasekla klávesnice (možná po tom, co se na ni udělal po masturbaci nad tou hnusnou ceckatou krávou) nebo že třeba píše něco důležitého do školy (leda tak seznam webových odkazů s pornem).

Ne, třeba nedělá nic z toho (i když zkušenost praví, že jedna z výše uvedených možností nutně pravdivá být musí), ale stejně ti nenapíše.

Asi si myslíš, že je to proto, že jsi hnusná tlustá kráva, která nemá smysl pro humor, ale takhle to není, věř mi. Ty jsi úžasná a krásná a zasloužíš si někoho, kdo si tě váží a komu se s tebou dobře povídá a zajímá ho, co mu chceš sdělit, a proto ti na to odpovídá a ta konverzace je vzájemná. Nezasloužíš si zahazovat se s idiotem, který nepochybně celé večery jenom kouká na porno nebo na fotky odporných ceckatých poběhlic, které budou za deset let dobré akorát tak na to, aby ti ve fastfoodu prodali latté, až budeš pospíchat na schůzku se svým úžasným a sexy přítelem. Tvůj problém není, že ti ten týpek neodepisuje, to je vlastně jeho problém, protože přichází o tak úžasnou holku!

A pokud tě to stejně mrzí, jenom si představ, jaké by to bylo peklo, vdát se za někoho, kdo ti ani nemůže odepsat na hloupou zprávu! Seděli byste celé dny vedle sebe, aniž byste prohodili jedno slovo, protože on by každou tvou otázku zpracovával hodiny a hodiny, protože by na něj byla zkrátka příliš lingvisticky složitá, neboť by dokázal myslet jenom na nejjednodušší fyzické potřeby a tomu by musel věnovat úplně celou kapacitu mozk, a možná by sis mohla dokonce i všimnout, jak mu teče po bradě slina, ale to jenom v případě, že by myslel na to, jak se před ním sám od sebe zjeví talíř s jídlem, nebo kdyby myslel na to, jak obskočí tu ceckatou krávu a vydává u toho divoké zvířecí zvuky, které by ve skutečnosti zněly jako skučení postřeleného nosorožce.

Nepochybně je to kretén, nepotřebuješ žádné jiné důkazy, prostě to tak je. Neospravedlňuj ho, že ti nenapsal, prostě to přijmi jako fakt společně s faktem, že je to kretén a zasloužil by si leda tak pověsit za koule do průvanu nebo umlátit vemeny té ceckaté krávy (i když to by se mu možná ještě líbilo, chlapi jsou divní, tak mu radši přej, ať ho vemenem umlátí opravdová kráva).

Nech toho kreténa, ať si sní o té ceckaté krávě a ať si o tobě klidně myslí, že jsi debilní Evžen, a prostě se na něj vykašli. Protože jednou mu možná dojde, že udělal smrtelnou chybu (ale možná taky ne a s tím spokojeně umře, ale nevědomost je v tomhle případě pouze rána z milosti).

A pokud je ta ceckatá kráva docela hezká a nemá cecky, vůbec na tom nezáleží,i tak je to hloupá husa, ale nech si otevřená zadní vrátka, protože až ho odkopne, možná budete i kamarádky. A pokud se v příběhu žádná taková slečna nevyskytuje, je dotyčný určitě gay, ale to by se ještě dalo odpustit, takže možná bude nejjistější zůstat u toho, že je to prostě kretén, který si masturubuje do polévky.

Tak už přestaň zírat na tu zelenou ikonku, když víš, co se pod ní skrývá. Prostě se na to vykašli a počkej, až to přejde. Třeba za den, a když ne, tak za týden. Nebo za dva. Nebo za měsíc. Ale přejde to. A on si bude pořád masturbovat do polévky. Život může být i takhle jednoduchý, no ne?


(*Pokud tohle čtou nějací pánové, tak si za "hnusnou ceckatou krávu" dosaďte "nechutného svalnatého steroidového borce".)

18 komentářů:

 1. totálně boží článek a boží blog :D odebírám

  OdpovědětVymazat
 2. Neviem ci tento blog vychadza zo skutocnosti, alebo je to len nejaky pokusny projekt, ale uz to prehanas. Ak sem clovek nahodne pride a precita si jeden dva clanky, zda sa to vtipne. Pri pravidelnom citani tychto clankov vsak nadobudam pocit, ze uz nieco nie je s Tebou v poriadku. Nakoniec podla komentarov pri niektorych predoslych clankoch nie som prva, co Ti to naznacuje. Kazdopadne i tak si skor myslim, ze ide o blog s fiktivnymi situaciami a fiktivnymi postavami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo tě nenutí to číst a pokud já jsem si všiml, reakce jsou spíš pozitivní a spousta lidí má i podobné zkušenosti. Možná ty si žiješ spokojený život, v němž se ti příběhy poslední panny zdají naprosto nereálné a zhruba na úrovni Deníku Bridget Jones, ale věř, že je spousta lidí, kteří něco podobného zažívají denně nebo aspoň obden.

   Vymazat
  2. Jedna věc je, co se stalo a druhá, jak je to napsané. Celý tenhle blog je psaný s nadsázkou, nemůžeš to brát doslovně. Nic nereálného a nenormálního na tom není. Někdo je prostě náročnější ve výběru, tak se to může v pohodě dít, přidej si k tomu nadsázku a méně chápavý čtenář v tom může vidět patologického tragéda.
   B.

   Vymazat
  3. Ha, v tom řpípadě žiju skoro fiktivní život, jelikož moje zážitky i nezážitky jsou vcelku podobné, o jakých zde píše Panna. A vzhledem k tomu, že je vždycky uklidňující si přečíst, že nejste jediní "tragédi" (jelikož si nemyslím, že by to bylo AŽ TAK tragické) na světě, mě její blog baví číst. Samozřejmě chápu, že třeba někomu, kdo si tímhle neprošel/neprochází a ani(nebo) nemá stejný smysl pro humor, to nic neřekne.

   Vymazat
  4. Aha :D :D :D Můj život je jeden velký vtip, to sice jo, ale i kdybych si to vymýšlela, pochybuju, že by mě něco takového napadlo. Milí anonyme/anonymko, přidej ještě, že jsem psychicky narušená, vysoce neoriginální a určitě musím mít sto kilo a tři nosy a ve slovníku literárních pojmů si najdi ironie, sarkasmus a nadsázka, pokud mi budeš chtít ještě něco sdělit. Děkuju!
   Ostatním děkuju :) Jsem moc ráda, že vás tenhle blog baví a nemyslíte si, že jsem fiktivní postava :D :D

   Vymazat
  5. Souhlasim s tebou. Ale posledni panna si nikdy neprizna, ze je neco v neporadku s ni, vsechno je spatne s temi okolo :)

   Vymazat
  6. Hahaha :D :D Vidíš, já jsem strávila hledáním toho, co je v nepořádku se mnou, asi čtyři roky svýho života. A byl to život v sebenenávisti, permanentní nespokojenosti a vzteku. Teď už vím o svých chybách, ale taky o svých kladných vlastnostech a rozhodně ze sebe žádnou dokonalou hrdinku nedělám, ostatně tenhle blog je důkazem toho, že ten, z koho si dělám legraci nejvíc, jsem já sama.

   Vymazat
  7. @PP> to jsi šikovná, že jsi na to přišla takhle brzy v mládí. Jsou lidi, kteří žijí v sebenenávisti celý život a ještě nechají okolí aby je v tom podporovalo, přikládalo pod kotel.

   Vymazat
 3. Další skvělý článek. Ano, většina mužů jsou kreténi a většina žen něco podobného, ale přesto pořád doufám, že někdy potkám holku, kterou budu chtít a která bude chtít mne a bude mi odepisovat a budeme se mít o čem bavit a budeme spolu rádi. A stejně tak Tobě přeji, abys potkala takového kluka. A na ty kretény se vyprdni, nesahají Ti ani po kotníky.
  Nedávno jsem se opět registroval na jedné seznamce, zjistil, že většina žen nemá pořádně vyplněný profil a jedné, která v inzerátu hledá někoho, kdo ji bude mít rád za to, jaká je, ne za to, jak vypadá a která v profilu taky skoro nic nenapsala, poslal vzkaz, v němž jsem ji pochválil za to málo, co o ní vím, napsal něco o sobě a zmínil, že bych ji rád poznal blíže a jak myslíš, že to dopadlo? Samozřejmě, že přesto, že podle systému tam je prakticky denně, žádná odpověď nepřišla. Pochopím, že ji já nemusím zaujmout, ale snad by mohla aspoň slušně odpovědět a poděkovat za zprávu nebo něco v tom stylu. Takže ji po přečtení Tvého článku zařazuji do kategorie kretén-kreténka k tomu Tvému neodepisovači a dopolévkyhoniči :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. někdy je na seznamce lepší ignorace, než slušná odpověď. Protože pokud by ti napsala "Promiň, nezaujal jsi mě, ale děkuji za lichotky", hodně chlapů by odpovědělo sprostýma nadávkama a tím, jak je namyšlená. Když ženě píše hromada chlapů, tak si prostě může vybrat, komu odpoví.

   Vymazat
 4. * "nechutného svalnatého steroidového borce" místo "ceckaté krávy" si dosadit umím. Ale masturbování do polévky v ženském vydání úplně ne :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Když jsem byl mladý, nebyly mobily (a tedy ani sms) a internet (a tedy ani maily) a dokonce ani tu pevnou linku neměl doma každý. A když chtěl jeden člověk hovořit s jiným člověkem vzdáleným a ten tu pevnou linku neměl (což bylo obvyklejší než ji mít), pak se prostřednictvím pošty posílala tzv. výzva na telefon, kdy volanému pošta doručila oznámení, že se má určitého dne v určitou hodinu dostavit na poštu a někdo mu zatelefonuje.
  Tehdy jsem psal dopisy. Přátelům i dívkám, po nichž jsem toužil. Těm dívkám milostné dopisy. Naučil jsem se kvůli tomu i pěkně psát - to jde nejlépe pomocí namáčecího pera s násadkou. A když už člověk píše dopis, nenapíše jen pár řádek, ale spíše pár stran (hlavně, jde-li o dopis milované dívce). A aby to bylo pěkné psaní, musí člověk sám číst. A tak mé dlouhé milostné dopisy byly inspirovány slavnými básníky a romantickými prosaiky... Docela mne dnes mrzí, že jsem si nedělal kopie.
  Mí synové už nic takového nezažili. Zapnou si počítač a baví se s potenciální snachou z očí do očí skrze obrazovku.
  Milan

  OdpovědětVymazat
 6. Syndrom neodepisování je fakt zlo. A většinou něco značí. I syndrom náhlého a chronického pozdního odepisování něco značí. Takže se na to vykašli. :D Ale chápu, že neodepisování je jedna z věcí, co člověka prostě vytáčí. Je dost neuctivé. Ale přiznávám se, že jsem ho sama taky někdy uplatňovala - je to ten nejjednodušší způsob, jak někoho odradit.

  OdpovědětVymazat
 7. Nesnáším kretény, co masturbují do polévky. Komplikuji život, navíc se u mně kvůli tomu projevuje silnej bovarysmus. Láska prostě smrdí.

  Prolhaná Mrcha

  OdpovědětVymazat
 8. Smiř se s tím - další článek už nenapíše...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, napíše!!! Snažím se a další článek vyjde už brzo, slibuju!

   Vymazat
 9. Někdy mám pocit, že chlapi ani moc na psaní nejsou. Třeba na SMS nebo messengeru neodpoví, ale naživo by si s tebou povídal hodiny. No a nebo máš pravdu :D To jen já, optimistka, občas doufám.

  OdpovědětVymazat