úterý 10. ledna 2017

20 věcí, které mi prolétly hlavou, když jsem viděla penis

Zdravím všechny a zároveň se chci tak trochu kát, protože - zkouškové. Poslední týden se ze mě stala takřka nemyslící bytost, která si nesundala infantilní legíny a tričko se zadkem Bruce Springsteena a svět venku se začal pomalu zdát jako mytický pojem. No jo, už nebudu nic nechávat na poslední chvíli! Mám to přece i v předsevzetích, takže... vůbec nevadí, že jsem tenhle článek chtěla vydat už předevčírem. Užijte si ho!


 1.  Šmarjá pane, jak je to tam v těch kalhotách sakra složený, když se to postaví?
 2. Jo aha, takhle, nahoru? No jo, fakt. To musí být ale šíleně nepraktický, když se to stane na veřejnosti. To je potom asi celkem prekérní situace.
 3. Tak to asi osvobodím.
 4. Jééé, ono to vypadá skoro jako nějaký had!
 5. Tak to je majitel jako krotitel hadů! Přesně jako ti jogíni, kteří hrají na flétnu a hadi vylézají z košů. A to ani nemusel na nic hrát, stačilo jenom, aby si přes podprsenku sáhl na moje prsa. No, někteří hadi asi nepotřebují symfonii a stačí jim jen tón.
 6. Skoro jako had s jedním okem. 
 7. Ať se to na mě tak nedívá! Tak... Tak jako kdyby to chtělo zalézt někam do díry! Tak to teda smůla. Přece to není žádná žížala.
 8. A je to na dotek takový jemný!
 9. To je asi od toho, jak si to furt něčím maže, když si chce udělat dobře. Kdybych si takhle často mazala obličej krémem, taky bych ho měla tak jemňoučký.
 10. Přece jenom to mazání krémů na jiné části těla není tak esenciální, protože obvykle nepotřebuju, aby mi to po obličeji líp klouzalo. To se pak nemůžu divit, že si na to tak často nevzpomenu.
 11. No a ty žíly? Ty jo, to vypadá jako nějaký zatnutý sval. No asi se není co divit, že to vypadá skoro svalnatě, když se tomu ti kluci tak často věnují... Kdybych stejný čas trávila třeba dřepy, to by byla panečku podívaná!
 12. A tohle se dá zlomit, jo? Páni, musím si o tom něco vygooglit. V praxi to asi zkoušet zatím nebudu, přece jenom by to bylo asi docela bolestivé a to by asi nebyl ten pravý způsob, jak si udržet kluka. Ale až si o tom něco zjistím, musím si to zapamatovat, protože kdyby mi zlomil srdce, nebyla by lepší pomsta. (Duševní ďábelský smích.)
 13. A ty... koule. Proč se tomu říká tak divně? Nějaký hezký eufemismus by se hodil víc. Tohle má takový mírně pejorativní význam. Ale na druhou stranu nějaká zdrobnělina by taky nebyla úplně to pravé. Ale třeba takové... závěsy? Visy? Pytlík na spermie? Had s batůžkem?
 14. Kluci tomu prý dávají jména. Jak se vůbec jmenuje tenhle? Jestli si ho nějak pojmenoval, měla bych to přece vědět, ne? Měl nás první nějak oficiálně představit a ne takhle postavit před hotovou věc.
 15. Haha. Postavit. Líp jsem to říct nemohla. Nesměj se! Nesměj se! NESMĚJ SE!
 16. Hm, tak jak to teď vysvětlit? 
 17. Aha, dobrý. Ani si toho nevšiml. Myslím majitele penisu. A penis si toho asi taky nevšiml. Pan Penis. 
 18. Každopádně je to vážně podivný orgán. Ale časem se asi spřátelíme. 
 19. Je to skoro jako mořská okurka. Když to vidíš poprvé, přijde ti to strašně divné, ale pak se třeba staneš potápěčem a je z toho tvoje denní rutina a postupně objevíš tu skrytou krásu.
 20. Ale to o tom zlomení si fakt musím vygooglit! Jen nesmím do vyhledávače napsat "zlomený had", protože přestože mám obrazná pojmenování moc ráda, tohle skoro zavání hadem s depresí. A tenhle zrovna asi depresi vážně nemá...

2 komentáře:

 1. To by mě nenapadlo, že je možné si myslet tolik věcí o celkem obyčejné části těla. hezky napsané, ovšem. Skoro mám chuť popsat, jakých dvacet věcí jsem si myslel, když jsem poprvé uviděl dámskou protihodnotu. Ale smůla, nemůžu si vzpomenout na co, a jestli vůbec na něco, jsem myslel ... zaujal mě bod 14. Jsem jestě neslyšel, že si ho někdo pojmenovává ... by mě zajímalo jak :-)

  OdpovědětVymazat