pondělí 26. prosince 2016

Držíš to jako (Poslední) Panna vocasJak už jsem se zmínila, moje několikaměsíční známost s panem Kapustňákem byla na zážitky poměrně bohatá. Pokud mi zrovna nedělal večeře a neodmítal se mnou pít kakao nebo se mi nepokoušel pozvracet boty a neopakoval mi, že "nechce vztah", strávila jsem s ním pár příjemných chvil. Nebo příjemných, jak pro koho, já si třeba jako příjemnější představuju cpát do pusy něco k jídlu nebo si hladit roztomilá jemňoučká zvířátka, ale tak proč ne, že jo.

 Jako první mě zaskočila věc, o které jsem se za celý svůj život nikde (dokonce ani v Bravíčku!) nedočetla. A to je, že takové leštění zbraně je poměrně náročná práce. Vždycky jsem tak nějak naivně žila v představě, že je to tak jednoduchá záležitost, jako třeba oškrábat okurku nebo třeba oloupal banán. Zkrátka že za tím není taková práce a nevyžaduje to vyvíjení tolik úsilí a není to tak časově náročné. V mých vzpomínkách jsem svou první zkušenost s Burákem potlačila poměrně úspěšně, samozřejmě až na fakt, že jsem to poměrně brzy také vzdala, takže z tohoto jsem nemohla vycházet. Možná by mi mohl pomoct fakt, že třeba průměrná soulož trvá podle internetu zhruba patnáct minut, jenže o tom jsem tak nějak neuvažovala. Má naivní představa o masturbaci byla prostě sem a tam a je to, všichni jsou spokojení, gejzír stříká, pravá ruka si zaposilovala, porno se vypíná, kapesníky uklízí.

Kapustňák, již smířen s tím, že se se mnou prostě nevyspí, dokud spolu nebudeme déle než půl roku, (což se stejně nakonec nepovedlo, neboť jsem mu řekla, že spolu musíme i chodit, ale on zase trval na tom, že vztah nechce a zůstaneme tedy kamarády s výhodami, což jsem zase nakonec odmítla já) velmi silně toužil po jiných kratochvílích, kterými bychom si mohli zkrátit čekání, než uplyne těch zmíněných šest měsíců. A když říkám, že po tom toužil velmi silně, tak ano, tak silně, že o tom nemohlo být pochyb a že jsem se div nenabodla na kůl jako oběti Vlada Napichovače, když jsem se o něj opřela či ho nechala, aby mě objal.

Vzhledem k tomu, že na mě byl většinou docela hodný, rozhodla jsem se mu vyhovět. Přece jenom, když si člověk nemůže dát večer kakao a jeho holka je frigidní zapřísáhlá panna, která o něm navíc ještě tajně píše na blog, není život asi úplně jednoduchý, tudíž jsem se mu takovou kratochvíli rozhodla dopřát.

Takže se šlo na věc.

Nejdřív jsem s obezřetností pyrotechnika, který se snaží odjistit bombu, chtěla začít pracovat na rozepnutí jeho kalhot, jenže Kapustňák byl nadšený jako dítě u vánočního stromečku a vše obstaral sám, takže na mě z jeho kalhot o vteřinu později už zírala jeho výzbroj.

Když jsem se pustila do práce, po pár minutách jsem skoro jsem litovala, že jsem nedělala víc kliků (opakuji - kliků, ne kluků, i když to by možná pomohlo víc). Zdálo se, že obrázky na internetu, které zobrazovaly chlapy s nadměrně svalnatou pravou rukou, nelhaly, protože podle všeho bych k dosažení cíle potřebovala několikanásobný čas, než jsem zvládla předtím, než jsem se začala svíjet s pravou rukou ve smrtelné křeči. 

Skoro jsem chtěla začít hystericky křičet: "Uřízněte to někdo, uřízněte to někdo!", ale pak mi došlo, že vlastně nevím, které části čího těla by se to mělo týkat, takže jsem překonala bolest a zkusila to levou, pravou máchajíc za zády ve snaze křeče se zbavit. Zaručeným typem pomoci na křeč v nohou bývá po inkriminované části těla skákat, jenže to jsem zkrátka nemohla začít provozovat, takže jsem zatnula zuby a dál se pokoušela pokračovat v díle levou, jenže tady jsem, na rozdíl od pravé, ani nebyla schopna chytit pořádné tempo a patřičný grif.

Kapustňák mi ovšem taktně taktně naznačil, že abych trochu ulevila té příšerné křeči v ruce, mohla bych to zkusit třeba jinak, a třeba úplně bez rukou. Chvíli jsem vážně uvažovala, jestli skutečně chce, abych to zkusila nohama, ale rychle mi došlo, že to by asi nebylo úplně to pravé (a stejně tak ani vysavač).

Co se týče ústních prací, zde jsem žádnou výraznější křeč v čelisti nezaznamenala, nejspíš za to vděčím nezáměrnému tréninku, který spočíval v tom, že si celý život ustavičně cpu do pusy nějaké jídlo. Nejdřív jsem moc nevěděla, co s rukama, napadlo mě založit si je na hrudi či dát za záda, ale tohle by nejspíš nebylo tak úplně nejšťastnější, vzhledem k tomu, že tady pořád šlo o nějaký kontakt při blízkém setkání, jakého druhu, tak to ještě nevím.


Každopádně tato kratochvíle mě brzy omrzela, zkrátka mě to přestalo bavit. Pokud budu i nadále používat analogii s jídlem, tak koho by bavilo ocucávat banán deset minut v kuse, aniž by do něj kousl? Jediný důvod, proč jsem se nezakousla, byl, že to nijak nechutnalo. Ale to příroda zařídila asi dobře, protože kdyby měl penis třeba příchuť čokolády, nejspíš bych se neudržela, protože čokoládového Mikuláše přece taky jenom neocucáváte. A kdybych se u toho mohla dívat na něco zajímavějšího, než na opakovaný zoom varlat, možná bych vydržela déle, kdo ví.

 "Pauza!" řekla jsem po několika minutách, narovnala se a oddechovala, ne úplným a naprostým vzrušením, ale vyčerpáním z regulérní práce. K tomu všemu se přidal silný pocit neuspokojení z mojí strany, protože kdybych se tak dlouho věnovala okurce, už bych z ní dávno měla okurkový salát nebo třeba crème brûlée. Neříkám, že jeho výdrž by se v sexu třeba nehodila, ale v tomhle případě už jsem se začínala nudit a toužit po jiné zábavě. (Třeba půlnoční svačince. Opravdové.)

Jak říká zkušenost, když člověk něco chce, musí si to udělat sám, takže když jsem se začala tvářit tak zoufale, že to na mě bylo vidět, Kapustňák se tohoto nelehkého úkolu s grácií zhostil sám, a dokonce ani nejevil známky toho, že by cítil potřebu střídat ruce, protože levou spokojeně zaměstnal na mých prsou.

A po pár minutách to přišlo. Velký vrchol. Ohnivý gejzír. No dobře, tak jenom gejzír. Tak jo, žádný gejzír, prostě... A přímo na moje kraťasy od pyžama. Asi jsem viděla málo porna. Jo, určitě jsem viděla málo porna. Protože jsem s mírným vyjeknutím uskočila před tou podivnou vazkou bílou hmotou, která připomínala ze všeho nejvíc teplý tvaroh a ocitla se nejen na mých kraťasech, ale i na mém břiše, podivná to substance vyhnaná z těla podivnou silou. V čiré panice jsem se to ze sebe snažila oklepat či se toho jinak zbavit, jenže netrvalo snad ani minutu, a celé to zaschlo. O tom jsem taky neměla nejmenší ponětí, takže jsem se vyděšeně a nechápavě dívala, proč se z toho sakra stalo to, co se  z toho stalo, a kde je ta původní substance a jestli tohle nebyla nějaká reakce na poslední pannu, jako třeba když pokropíte ďábla svěcenou vodou a z něj se začne kouřit. Kapustňák mě ovšem záhy ujistil, že je to úplně normální a korunoval to slovy: "Můžeš si tady půjčit nějaký ručník," ačkoli pět ze šesti ručníků bylo nejspíš i jeho spolubydlících.

Důsledně jsem se všeho zbavila a zapřísáhla se, že už si u něj nikdy neutřu ruce.

Po tomhle menším bílém ohňostroji bylo po všem a Kapustňák vypadal poměrně spokojeně a když jsem se před ním zřekla jakýchkoli zásluh na právě dokonané záležitosti, celý výkon zakončil slovy: "Ty jsi uvařila celý jídlo, já ho jenom naservíroval," čímž tuto naši společnou anabázi metaforicky povýšil skoro na něco ještě posvátnějšího, než rituální zocelení mojí právě ruky a svalů v čelisti.

21 komentářů:

 1. To je tak strašně přesný!! :D :D :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :D Nechápu, proč nikdy v Bravíčku nenapsali PRAVDU -_- Nebo radu, aby slečny posilovaly ruce... :D

   Vymazat
 2. Panebože tohle je tak, odpusť to slovo, kurevsky přesný! Vystihuje to úplně všechno. Nic proti výdrži, ale občas fakt není potřeba.
  Vlastně k tomu nemám co říct, maximálně tak díky za tvé skvělé podání takové obyčejné věci. Pobavila jsem se a celou dobu musela souhlasně kývat hlavou. :)
  Jen teda mě udivuje, že jsi proti ústní práci nic nenamítala. Pro většinu holek je to fakt velký krok. Pro mě osobně to byl větší krok, jak první sex a dlouho jsem se tomu bránila.

  Gabux

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No mně to nijak zvlášť nevadí (až na to, že to byla celkem nuda :D), o tomhle mě vlastně ani nějak nenapadlo přemýšlet, prostě jsem to udělala. Ovšem creepy to docela bylo, ale pořád lepší než nakonec skončit s amputovanou pravou rukou :D Ještě chystám článek, co se mi honilo hlavou, když jsem jeho zbraň viděla :D

   Vymazat
 3. Tý jo, zasmála jsem se fakt od srdce! :D
  Ono popravdě kliky ti na to moc nepomůžou. A zatínat svaly u honění je taky dost blbost. Chce to spíše ruku uvolnit a možná trochu víc používat zápěstí ať právě křeče nemáš. Každopádně nejvíc ti pomůže jedině tréning, a ač je to nemilé je to tak. :)

  Jinak ano nuda to je, když to lidi nudně pojmou. Chce to trochu hravosti. Nějaké té zapálenosti do věci, vzrušení, cokoli... Ale vzhledem k tomu že jsi to udělal téměř z donucení je jasné, že tě nemělo co zaujmout. :)

  Ale díky, fakt jsem se pobavila!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. už dlouho zvažuju, jestli ti tady někdy něco komentovat nebo se vrátit do hrobu, když jsem úplně jiná generace.
   Ale třeba nepohrdneš radou z druhé strany. Je to jako v běžeckém závodě, chceš-li být rychleji v cíli, zpomal. Není to teploměr, aby se musel rychle sklepávat. Takže je lepší začít úplně pomalu a dál už podle jeho reakcí. Hlavně změny v ksichtu jsou velmi vypovídající. A možná to bude i větší zábava, pohled do vzrušené tváře je zajímavý.

   Stejně ti to mládí závidím :-)

   Vymazat
  2. Takový super vychytávky se tu dozvídám.

   Vymazat
 4. Tak a uz mas kamarata s vyhodami. "Gratulujem".

  OdpovědětVymazat
 5. No ja nevim, porad tady vzdychas o tom panu dokonalem, se kterym o to prijdes, a pak kouris nahodny penisy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Muze si kourit treba Obamovi, pro me za me. Vzdyt skoro kazdy nasbiral nejake zkusenosti uz pred prvnim sexem, no ne? A nahodny penis taky penis :)

   Skvely clanek, pobavila jsi me jako vzdy! :D

   Vymazat
  2. No, pan Dokonalý je jedna věc, ale realita je jiná. Nevím, jestli sis ještě nevšiml/a, ale život není pohádka. Sex je pro mě jedna věc, ale pokud bych měla čekat na kluka, který mi donese kytici růží a zazpívá serenádu pod oknem jenom proto, abych mu dovolila podívat se na můj odhalený kotníček, asi bych zůstala panna až nadosmrti.
   Mimo to, Kapustňáka jsem měla docela ráda a celkem jsme si rozuměli, tudíž se nejedná o to samý, jako kdybych opilá pod obraz přeblafla "náhodný penis" někoho, u koho neznám ani jméno. Pokud jsi to ještě z mých článků nepochopil/a, tak Kapustňák nebyl žádný "náhodný penis", ale poměrně delší známost.
   A jak už jsem napsala, sex je pro mě něco, co chci sdílet s klukem, u kterého si budu opravdu jistá. Co se týče takovýchto věcí, nevidím nejmenší důvod, proč bych to neměla dělat. Jak jsem tak vydedukovala, k životu (a zvlášť k životu kluků) už to tak nějak patří, tudíž se tomu vyhýbat nebudu a nechci.

   Druhému Anonymovi/Anonymce děkuju za komentář :)

   Vymazat
  3. Je rozdil mezi odhalenyn kotnickem a penisem na mandlich ;) nerika se tomu oralni SEX jen pro nic za nic. To uz se klidne nech penetrovat. Nemuzes si na jednu stranu zakladat na svem panenstvi a na druhou oralne uspokojovat "znamosti".

   Vymazat
  4. Pane/paní anonyme.. :) Ono se tomu možná říká sex, jenže kouřit můžete do aleluja a jde to vícekrát. Přijít o panenství jde jenom jednou. Klára

   Vymazat
  5. První kuřba je taky jenom jednou ;)

   Vymazat
  6. Klárko, děkuju za komentář.
   No, co na to říct. Masturbace je sex se sebou samým. Pokud tvrdíš, že orální sex je srovnatelný s penetrací, tak jsi možná ještě větší sexuální neznalec než já. Pokud vím, tak pohlavní styk nastává ve chvíli styku vaginy a penisu, ne penisu a úst. Od toho se tomu říká pohlavní styk. A k mojí panenské bláně se přes mou pusu, obávám se, nikdo nedostane.
   Neberu ti tvůj názor, pro každého takovéhle věci můžou znamenat něco jiného, co se týče třeba intimity nebo blízkosti mezi dvěma lidmi. Fyzicky se ovšem o sex v pravém slova smyslu nejedná. Proto mi přijde jako hloupost tohle srovnávat. Kdyby šlo třeba o anální sex, tak uznávám, že o tomhle už by se polemizovat dalo, ale jak známo z hodin biologie, hymen se nachází v pochvě a ne v ústech, v řitním otvoru ani třeba v uchu.
   Pokud tě nějak osobně uráží, že jsem si jako Poslední Panna dovolila mít orální SEX, tak tenhle blog nečti, protože pro mě to byla součást toho vztahu a věc, která mi přijde jako přirozené východisko, když jsem ještě nechtěla pohlavní styk. Přece jenom nám není šestnáct, abychom přemýšleli nad svatebním oznámením už ve chvíli, kdy si dáme první pusu. Ta je přece jenom taky jedna. Stejně jako třeba chvíle, kdy si do pusy poprvé strčíš čokoládovou tyčinku nebo do pochvy tampon.

   Vymazat
  7. S tim prvnim prisla Klarka, tak to laskave nehazej na me ;) jen mi pripada vtipny, jak si zakladas na blane (kterou mozna ani nemas, sex neni jedina moznost, jak o ni prijit) natolik, abys o tom zalozila blozinek...Ale urcite nejaky ten zlaty penis, ktery do tve vaginy dostane pristup. Tenhle blog uz cist nebudu, strika z neho ta potreba byt hrozne zajimava a vsechno zvelicovat. Hodne stesti.
   (V anale taky hymen neni. Dalo by se o tom polemizovat, protoze je tak blizko? Udelej si v tom poradek)

   Vymazat
 6. Možná by Vás mohl zaujmout tento článek:
  http://www.qark.net/clanek/stykova-matematika
  A další články s tím souvisící na onom dávno uzavřeném blogu.
  Ten graf v tom článku je docela důležitý (a je pravdivý). Stojí za to o něm popřemýšlet.
  Milan
  P.S. Podle mých životních zkušeností sex bez lásky nemá valnou cenu.

  OdpovědětVymazat
 7. Někteří anonymové tu zní dost zakysle. Co konkrétně z komodit PP závidí netuším, ale je to dost zjevné, podle jejich kousavých poznámek, pod kt. se nedovedou ani podepsat aspoň nickem. Podle mě je PP normální holka a nedělá nic špatného. Fandím jí.

  OdpovědětVymazat
 8. Kdybych to sama nezažila, skoro stejně :D tak by mi to možná taky přišlo divný, chránit si pannenství a přitom si vlastně "užívat". Čekala jsem s tím na kluka, u kterýho jsem věděla jistě, že on miluje mě. Že sexem ten vztah určitě nekončí. Přišla jsem o to v 19 letech. Rada do budoucna: i když tvůj první sex bude s někým vyjímečným, neboj se připustit si myšlenku, že s někým jiným to může být hezčí.

  OdpovědětVymazat