středa 19. října 2016

Kterak chtěl svobodník Sval být zmrdem, ale v srdci měl city


Jak už jsem vám psala, můj kontakt se svobodníkem Svalem byl částečně hlavně vědecký, abych mohla analyzovat jeho hloupost, a zároveň měl také zábavnou funkci, neboť se jeho idiotství ukázalo jako lepší sitcom než Výměna manželek. Ačkoli jsem poté, co jsem si přečetla pár jeho zpráv, neměla v nejmenším v úmyslu s ním kdy něco mít, nepřerušila jsem kontakt z čistě pragmatického důvodu, abych se mu mohla dál smát a sdílet tuto drobnou kratochvíli i s ostatními lidmi v mém okolí.


Byť naše konverzace nebyla příliš živá, svobodník Sval se mě zeptal, zda-li bych nechtěla jet s ním a jeho kamarády o víkendu chlastat na chatu. Protože se mi daleko víc zamlouvalo i učení cyrilice, vymluvila jsem se mu na závažné problémy, kvůli kterým nepřichází v úvahu nic jiného než setrvání doma. To ovšem svobodníka Svala nikterak nezarmoutilo a s novým elánem se mě ptal, jestli by nemohla nějaká moje kamarádka, ovšem jen pokud je hezká.

V tu chvíli moje spolubydlící vycítila šanci použít svůj břitký humor a poradila mi: "Zeptej se ho, jestli by tam chtěl zrzku." Zařídila jsem se tedy podle její rady, a když mi svobodník Sval odepsal, že miluje zrzky a pokud je přírodní, už je celý nadržený, napsala jsem mu s temným úšklebkem, vědíc, že teď zničím veškeré jeho naděje, že zrzka nemůže.

Nic člověka nepotěší jako zasazení dobře mířené rány, takže zatímco my jsme se mohly potrhat ďábelským smíchem, nebohý svobodník Sval splakal nad výdělkem. Protože už jsem ho měla dost, rozhodla jsem se mu nakonec udělit alespoň malou radu a doporučila mu, že pokud se mu holka opravdu líbí, takhle ji opravdu nesbalí.

To byla ovšem chvíle, kdy začal pravý žalozpěv. Svobodník Sval se svěřil, že se mu líbím, ale vlastně ne, protože jsem zkrátka holka poblíž a on už si dlouho (kdybych měla citovat přesně, tak kurevsky dlouho) hledá vztah, ale nejde mu to, a to by přitom chtěl být takový ten zmrd, co se s holkou vyspí a pak ji odkopne, ale to mu prostě nejde.

Po tomhle výlevu se mi na chvíli nedostávalo slov, protože jsem nevěděla, jestli se mu mám vysmát a zablokovat ho, nebo ho politovat a teprve pak ho zablokovat. Moje investigativní část se ovšem rozhodla položit mu pár dalších otázek, neboť mě poměrně zaujal, tedy morbidně zaujal, jeho pohled na věc.

Ukázalo se, že je přesvědčen, že na zmrdy holky letí a takoví kluci mají na svém kontě nejvíc zářezů a jeho takový sociální status velmi láká, ale zkrátka neví jak na to, protože by zároveň chtěl milovat, ale vůbec neví kdy, kde a jak. A přestože se může zdát, že má "city vpici", není tomu vůbec tak.

V jeho tragicky pohnutém osudu mu ovšem unikl jeden malý detail, tedy že opravdu dobrého zmrda, který ovládá špičkově své řemeslo, holka na první pohled úplně nepozná. Bohužel se moje lekce chování k něžnému pohlaví nesetkala s pochopením a záhy jsem byla odkázána do patřičných míst jakožto naprosto protivná megera, což jsem si se svým názorem, že holkám se líbí kluci, kteří se umí chovat, samozřejmě naprosto zasloužila. Jeho rozedraná duše jistě toužila po politování a pochopení skryté poetiky za jeho slovy s množstvím gramatických chyb, jenže to by se nesměl bavit s normální holkou.

Každopádně svobodník Sval svůj účel splnil; článek na blog jsem si odškrtla, pobavila jsem se vskutku královsky a zjistila jsem, že na tom vůbec nejsem tak špatně, protože jsem ještě ani jednou nepřemýšlela o kariéře děvky, protože jo, i když taková holka má nepochybně hodně kluků a hodně zářezů, normálnímu člověku to prostě nemůže připadat jako něco, o co by měl stát.

Tento psychosociální experiment mě ještě hlouběji utvrdil v tom, že jsem vážně ráda, že jsem žádnému podobnému individuu nikdy nenaletěla. Ke cti svobodníku Svalovi lze přičíst alespoň to, že byl upřímný. Ale ani tak to na sex z lítosti pořád moc nevidím, co si budeme povídat...

16 komentářů:

 1. Nezaměnujte upřímnost a blbost.

  Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tomhle případě je to bezpochyby oboje :D

   Vymazat
 2. Podle mého je pan svobodník totální kripl a možná typický představitel zelených mozků.Ideální partnerkou pro něj je dle mého hloupá a sprostá cikánka z předměstskýho pajzlu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím :D škoda, že už ho nemám v přátelích, že bych alespoň viděla fotky s popiskem, jak se hrozně lovískujou :D

   Vymazat
 3. Já ho nechápu. On chce chce vztah a milovat nějakou holku (jako ne sex, ale fakt lásku). Zároveň chce být zmrd, vyspat se s holkou a odkopnout ji... Zdá se mi to, nebo si tohle odporuje?

  NikaV

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo :D Chudáček, má asi rozervané srdce :D

   Vymazat
 4. Taky uz mi jeden kamarad tvrdil, ze dokud byl hodny, holky ho nechtely a od doby, co se chova jako zmrd, nema s tim problem. Ja mu to ale neverim, protoze kdyz se mu povedlo sbalit holku z jejich party, ktera uz pred tim odmitla vsechny ostatni kluky z te party a porad byla pannou, tak se rozhodne jako zmrd nechoval.
  Trochu mi tento Tvuj clanek pripomnel citat od Woody Allena:"Sex bez lasky je jen prazdny prozitek. Ale z prazdnych prozitku je to ten nejlepsi." No tak ja nevim, jak to kdo ma, ale ja prave o tenhle prazdny prozitek nestojim, i kdyz zmenit svuj status panice na neco jineho by asi ve skoro 36 nebylo od veci :D
  Diky za dalsi skvely clanek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alespoň trochu přemýšlíš :D To se o panu Svalovi říct fakt nedalo :D
   A za článek vůbec nemáš zač, já moc děkuju, že čteš :)

   Vymazat
 5. Hahá, připomnělo mi to konverzaci z letního festivalu.
  Stojíme s kamarádkou u baru a zaujatě se bavíme, když se k nám do konverzace vyloženě nabourá divnej týpek (DT):
  DT: Ahój! Prsím tě, moh bych se na něco zeptat? Máš kluka?
  Já: Jasně. Jo a mám.
  DT: Ahá. (na kamarádku): A ty máš kluka
  Marťa: Jo, já mám taky kluka a jsem fakt spokojená. Ty máš holku?
  DT: Jo, mám (vytahuje telefon a ukazuje nám fotku)
  Já: Aha, ta je docela hezká.
  DT: Fakt jo? Mně se právě moc nelíbí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky hezký :D :D Možná si chtěl porovnávat obrázky nebo tak něco, a třeba by se mu víc líbili vaši kluci :D

   Vymazat
 6. To je ale schizofrenik. :D

  S pozdravem,
  takypanna.
  p.s.: žádám další výzkum náhodných exemplářů :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám další výzkum v plánu, hned jak se nějaký subjekt naskytne :D Děkuju :)

   Vymazat
 7. Nedospělý ubohý zoufalec.
  Což tak nějak potvrzuje můj názor na týpky, co si fotí selfíčka na instáč...
  Protože ač jsem já sama voják(yně), tak neznám ve svým okolí nikoho, kdo by to dělal... Povětšinou jsou to (až na výjimky) celkem normální lidi :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To přesně koresponduje s mým názorem: "Nikdy nevěř klukovi, co má víc selfie než ty" - potažmo: "Nikdy nevěř klukovi, co si fotí selfie" :D

   Vymazat
 8. Jako, Sval by si měl trošku srovnat v hlavě, co chce, protože to už přestává bejt myslitelný. :D Jinak jsem si projela tvůj blog a přečetla všechny články, fakt supr práce! ^^

  Coldie

  OdpovědětVymazat