sobota 15. října 2016

Jak zůstat Poslední Pannou?

 1. Vyhýbejte se lidem. Devadesát procent z nich vás stejně nasere.
 2. Večery travte doma v pyžamu a s kakaíčkem a dobrou knihou, nejlépe romantickou, která vám vlije do žil optimismus a naději, že princové čekají na každou dívku na každém druhém rohu.
 3. A když se tak nestane ani po pár letech, začněte takové knihy psát, protože to vám alespoň vlije do žil optimismus a naději, že vám to někdo vydá, a s tím už se dá žít.
 4. A když už si někdy vyrazíte do společnosti, nezapomeňte se opít a vykřikovat, že byste taky vyzkoušeli "ten sex, nebo jak se tomu teď u těch mladých říká."
 5. Když vám budou kamarádky vyprávět o tom sexu, raději se nezapojujte do konverzace, protože pak by někomu mohlo dojít, že si ještě pořád myslíte, že spermie vypadají jako malí bílí hadi s očíčkama, jak je ukazovali v Byl jednou jeden život (A v tom pořadu nikdy nelhali!)
 6. Každý pokus o navázání konverzace ze strany opačného pohlaví bojkotujte vybroušeným ostrovtipem. Budete znít strašně cool, ale ostatní na vás budou koukat, jako kdybyste vyprávěly špatné vtipy o komunistech. A jo, nikdo se smát nebude. Jedině vy.
 7. Ani se nesnažte flirtovat, protože to vždycky dopadne tak, že budete vypadat jako kdybyste byli mentálně zaostalí a vaše slovní zásoba se omezovala tak na dvacet slov. 
 8. Do flirtování zapojujte svoje tělo. Při pokusech o sexy namotávání pramenu vlasů na prst si do nich zapleťte celou ruku, když budou zacuchané. Při svůdném mrkání jedním okem vždycky mrkněte oběma a tvařte se, jako kdybyste parodovali Grinche. A rozhodně často na akcích tančete sexy svůdnický tanec, protože všem přijde break dance strašně sexy.
 9. Ironii a sarkasmus používejte tak často, jak jen to bude možné. Lidé pak nikdy nebudou vědět, jestli si fakt myslíte, že tři pedály v autě jsou naprosto zbytečné, nebo že jste k večeři snědly pět kilo čokolády s buřtgulášem, a to z vás bude dělat slečnu Tajemnou a po takových přece kluci vždycky strašně jedou!
 10. Nadávejte, jak jste tlusté před každým, kdo bude nablízku, ale vzápětí si strčte do pusy co nejvíc jídla, aby všichni viděli, že si ze sebe umíte udělat srandu. Ha, ha!
 11. Přestaňte se holit. Kožichy jsou pěkně drahá záležitost a otázka dobrého vkusu. Akorát někdo je nosí na límci či na kabátě a někdo tak nějak rafinovaněji a tajemněji...
 12. Noste spodní prádlo s infantilními obrázky. Protože to je zákon schválnosti, přesně jako v Bridget Jones - čím asexuálnější kalhotky, tím větší šance, že vás nějaký krasavec skolí na chlupatý koberec (nebo co to bylo). A když se tak pár let nestane, aspoň ta léta prožijete v bavlnce a pohodlí.
 13. Pořiďte si zvíře a každému vyprávějte, jaká jste sehraná dvojka (či trojka, čtyřka nebo desítka). Protože vyprávění o zvířátkách obměkčí každé srdce. A ne, vůbec z vás neudělá šílenou kočičí/psí/rybičkovou lady.
 14. Vypěstujte si image feministky a zásadně odmítejte od opačného pohlaví jakoukoli pomoc hlubokým a drsným hlasem vysoce emancipované ženy. Pokud budou i tak trvat na tom, že vám pomůžou, můžete je přesvědčit třeba zvednutím rukou nad hlavu, pokud budete mít tílko.
 15. A hlavně... založte si blog o tom, jak jste cynické a zahořklé, protože to bude alespoň sranda! :D 

12 komentářů:

 1. Hej, článek mě už zas pobavil, jako. :D Já fakt nechápu, jak to děláš. U tvého blogu jsem schopna prosedět celý den a číst si starý článek. A i když nebudeš panna, Panno (hehe, jsem strašně vtipná, že?), piš dál! <3

  My wishes and dreams

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, geniální slovní hříčka :D Budu psát do smrti, to ti můžu slíbit :D

   Vymazat
 2. :D :D S tím flirtováním to mám hrozně podobně. Každý můj pokus svůdně mrkat končí dotazem, jestli mi něco spadlo do oka a každé svůdné motání vlasů konči zaseknutou rukou a nůžkama :D
  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybych byla kluk, na by mě nikdo na nic jinýho nesbalil :D

   Vymazat
 3. Hlavně to všechno brát s humorem, že jo.D

  OdpovědětVymazat
 4. Haha, tak tento článok ma dosť pobavil!:D

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem v nemocnici a je mi blbe, ale Tvuj clanek mi zlepsil naladu. Tenhle typ humoru miluji.
  Na mne mrkej kolika ocima chces, ja tohle stejne nevnimam. Jsem jako Shekdon Cooper, az na to, ze ja fakt umim pocitat.
  S tim koziskem jsi mi udelala radost. Jako vegetarian na zene zvireci kozich neocenim, za to jeji original, zvlast v jistych partiich by me potesil. A klidne zvedej ruce i v tilku a mej spodary s medvidkem Pu, i kdyz ja mam radeji maleho prince.
  Mam dojem, ze byt my dva posledni lidi na planete, tak lidstvo skoncilo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda, že jsem ti zlepšila náladu :) Někdy mám pocit, že být já poslední žena na planetě, tak lidstvo skončí taky :D

   Vymazat
 6. To se seriálem Byl jednou jeden život je PRAVDA!!! Neurony v mozku dělají "vžžžžžžum!" a červené krvinky samozřejmě nosí na zádech bublinky kyslíku!

  OdpovědětVymazat
 7. Ha, přesně tak!!! Konečně někdo, kdo to taky chápe! :D

  OdpovědětVymazat