pondělí 5. září 2016

Panna a záhada ztracené vložkyNo dobře, nadpis zní tak, jak zní, ale ve skutečnosti to žádná záhada není. Zkrátka, když došlo na onen akt se špinavými prsty onoho pobudy Buráka a mojí jeskyňkou, nebyli jsme tam tak úplně sami. Totiž, ne že by tam s námi byla další osoba, ale byla tam i intimka v mých kalhotkách. Nečekaně.

Jak jsem už psala, ani v nejmenším jsem netušila, že na něco takového dojde, takže jsem si spokojeně intimku vzala. Když na to došlo, vůbec jsem netušila, co bych měla dělat. Jak se asi kluci tváří, když najdou ve slečniných kalhotkách intimku? Co když nerozeznají menstruační vložky od těch každodenních? Vzhledem k mé minimální zkušenosti, co se kluků týče, jsem byla naprosto ztracená.
Naštěstí se vše odehrávalo pod rouškou tmy a tak rychle, že jsem nestačila moc přemýšlet, a rychle jsem si mohla nepozorovaně sáhnout do kalhot zezadu a vložku vyndat.

Samotná akce byla dosti podivná; Burákova ruka zepředu, moje zezadu, skoro to možná zní jako nějaká nová sexuální praktika. Naštěstí byl natolik opilý, že si toho nejspíš ani nevšiml ani tehdy, když jsem se střetla s jeho prsty, jak jsem se snažila intimku chytit za přední část.

Nakonec se povedlo; intimka se se zvukem, ne nepodobným trhající se látce, odlepila.

A jen tak na okraj (zvlášť pro tu mužskou část populace) chci podotknout, že na tom není nic špatného nebo nechutného - intimky ženy nosí naprosto běžně, zkrátka pro lepší pocit. Je to běžná součást života. Always. Bylo docela i možné, že by si ji Burák (neznalý vložek stejně jako já neznalá penisů) ani nevšiml.

Vzhledem k tomu, že jsem byla krytá pod rouškou tmy a nacházeli jsme byli u nás v paneláku ve sklepě, v místnosti, která kdysi sloužila jako prádelna, ale nyní jsou v ní jenom staré odložené věci od lidí z domu a náš starý gauč, odhodila jsem vložku co nejdál od sebe, směrem k hromadě krámů v rohu.

Byla jsem si jistá, že si ji vezmu. Když ale bylo po všem, byla jsem tak vyděšená, znechucená a zmatená, že jsem na to nějak zapomněla a nespokojeně si odešla. (Nebo spíš zdrhla za vidinou sprchy a intimního mýdla.)

Jelikož sklep  byl na seance ideální místo, trávila jsem v něm už dost času už předtím. To se samozřejmě nelíbilo prudérní bábě, která bydlela hned v prvním patře. Už mě a kamarádky několikrát naštvaně vyhodila a dlouhodobě vyhlíží, jestli tam náhodou nelezu a nedělám nekalosti. Tedy, hlasité nekalosti. Co se týče němého úleku nad Burákovými prsty kdesi u mé zalesněné jeskyně, to byla zábava poměrně nehlučná, tedy pro bábu zdraví nezávadná (na rozdíl pro mou jeskyni, když přihlédneme k těm jeho špinavým prstům).

Jenže asi dva týdny později jsme s kamarádkou trávily páteční večer u mě v pokoji a popíjely. Nakonec jsme se zastavily v nonstopu pro jídlo a uklidily se do sklepa. Bohužel jsme ale byly v podnapilém stavu dost hlučné, takže další stížnost báby vyvolaly přirozenou reakci mého otce, který mi další den obratem sebral klíče a zabránil mi tak v přístupu.

A pak jsem si vzpomněla, že tam, kdesi na zemi, pořád leží smutná, bílá intimka, která se stala svědkem historicky první skoro-sexuální zkušenosti. Kdybych měla klíče, nejspíš bych si ji vyzvedla a na památku...  ihned zahodila do koše.

No, jsem zvědavá na okamžik, kdy tam někdo vejde, aby nějaké věci vyklidil, a najde tam skoro založené muzeum Poslední Panny. Ale hádám, že to se asi nedozvím. A nebo tam moje vložka už bude navždycky...P. S. Může mi někdo říct, jak se to se vztahem kluci-intimky vlastně má? :D

3 komentáře:

 1. Chm, těžko říct, protože intimky nepoužívám... a vlastně jsem se o tomhle s nikým nikdy nebavila. Myslím, že je docela zázrak, že jsem schopna před přítelem chodit jen v kalhotkách, když mám normální vložku s křidýlkama. Podobný zážitek může být jen s tampónem. Již v posledním dni tažení jsem měla na to hroznou chuť, tak jsme to rozjeli na schodech. A já si uvědomila, že mám tampon, a tak jsem mu trapně řekla, ať počká a doufala jsem, že si během toho bude představovat něco velice vzrušujícího. A modlila jsem se, že se mi nestane to, co se mi stalo na dovolené, že by se mi utrhla šnůrka. A tak jsem ho rychle vytáhla a hodila do kabelky. :-D Nic inteligentnějšího mě nenapadlo. A taky jsme to dělali přerušovaně a já měla pak celá záda od... v porno povídkách se tomu říká "nektaru lásky.". Tak jsme to utřeli mým trikem. A tak moje nové triko bylo pokřtěno. :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý článek, upřímně jsem se zasmála. Ne, že bych se smála cizímu neštěstí... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle není žádné neštěstí, takže se tomu klidně smát můžeš :D

   Vymazat