neděle 7. srpna 2016

Jak si Panna může vyfotit erotický senPřestože název článku zní skoro jako začátek nějaké nepovedené anekdoty, všechno, co vám tady řeknu, je bohužel pravda. A začalo to celkem nevinně... 

Jako každý rok jsme s několika spolužáky vyjeli na chatu, kde jsme se rozhodli strávit pár dní v naprostém chaosu, špíně, alkoholu a sexuálních orgiích (ale to už jenom někteří). Hned poté, co jsme dorazili, jsme uzavřeli sázky, po kom se bude plazit kamarádka Fritzi. Můj tip sice nevyšel, ale Fritzi se hned první večer po posilnění dávkou alkoholu odebrala do soukromí horní ložnice s Burákem.

My ostatní jsme notnou chvíli strávili pomlouváním, načež jsme se rozhodli jít spát. Překvapivě - na mě opět vyšel pokoj, kam předtím zmizela Fritzi s oním pánem. Přestože mi ostatní nabízeli, že můžu složit hlavu na zemi v jejich pokoji, statečně jsem odmítla, neboť jsem se rozhodla uhájit kousek svého prostoru, který mi přece náležel, když jsem si ho zabrala jako první.

Byť jsem se připravovala na vzdechy z vedlejšího rozkládacího gauče a brousila jsem si svůj ostrovtip a výhrůžky, kterými bych kopulující dvojici naštvala či vyděsila, Fritzi ležela na nerozloženém gauči sama, Burák seděl vedle a jakékoli známky koitu nebyly znatelné. Zaradovala jsem se, lehla si na postel a zabalila se do svého spacáku, abych se přichystala ke spánku. Jenže v tu chvíli ke mně skočil Burák s prohlášením, že Fritzi si gauč rozkládat nemíní, takže on, Burák, bude spát vedle mě. 

I přes mou zjevnou nelibost se odmítal svého místa vzdát, takže jsem se zachumlala ještě hlouběji, zapnula se až po bradu a jala se tuto nepříjemnou situaci zaspat.

To se mi také podařilo, jenže asi okolo půl šesté ráno mi zacinkal budík nařízený ještě z práce. Natáhla jsem se, abych ho vypnula, a s potěšením, že všichni ještě spí a já nemusím jít na galeje, jsem se hodlala otočit na druhý bok a spát dál.

Jenže jakmile jsem se otočila, spatřila jsem Buráka, který se vyhrabal ze spacáku, rozvaloval se na své půlce postele jenom v trenkách, otočený bokem ke mně... a s rukou zabořenou hluboko do trenclí a poměrně spokojeným úsměvem na rtech.

Lekla jsem se tedy dost, ale neboť se ve mně nezapře investigativní novinářka, nezapomněla jsem si ho s ďábelským úsměvem vyfotit, abych se mu potom mohla na oplátku za ten šok vysmát.

Poté jsem... se otočila na první bok, odtáhla se na krajíček postele a spala dál.

Protože přece jenom, půl šesté je půl šesté... a to je doba, kdy je mi spánek daleko důležitější než zděšení, strach, nebo třeba fakt, že vedle mě zažívá jedinec mužského pohlaví příjemné chvíle ve spaní, akorát leží na trochu špatné posteli, takže si musí vystačit sám a ne s vybranou samicí...

Z traumatické zkušenosti byla dosti vtipná historka a chudák jindy sebevědomý Burák se zdál poměrně zahanben. K mojí ďábelské zlomyslnosti a protrpěnu šoku to byla docela odměna. Protože když se panna probudí vedle kluka s rukou v trenkách, může to být jenom hodně špatný vtip nebo... můj život.
No jo, ok, tak je to někdy skoro to samé.... no.

4 komentáře:

 1. K tomu mě napadá asi jen? "Are you ok?" :D :D Každopádně to vyfocení bylo duchapřítomné, já bych byla vyděšená!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem byla, ale spánek je prostě spánek... :D

   Vymazat
 2. Byla jsem dosti nesmělá panna, z toho bych fakt měla šok :-D

  http://mojerande.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Ach, znám chlapíka s přezdívkou Burák... a bohužel jsem si ho v celé této historce živě představovala... I když je to fakt slušňák, ale stejně jsem ho tam viděla... :D

  http://lee-banda.blog.cz/

  OdpovědětVymazat