pátek 18. března 2016

Kluci jsou jako čokoláda

Filosofická prokrastinační hodinka.


Kluci jsou jako čokoláda; je nespočet druhů a skoro každá holka má vždycky chuť na tu, která je podle ní nejlepší. Jenže ta není zrovna vždycky k dostání.

Všichni se na dobrou čokoládu vždycky vrhnou tak rychle, že se ani nestačíte rozkoukat, a je pryč. Nikdy nezůstane ležet jen tak netknutá a čekající, až si jí všimnete zrovna vy.


Když se rozmýšlíte, vezme vám ji někdo jiný.

Když ji ale získáme, můžeme s ní dělat spoustu věcí. Zpestří nám jakoukoli denní dobu. A chutná dobře (skoro) za každých okolností.

Ale někdy se musíme spokojit s levnou polskou náhražkou, která vůbec není dobrá a nikomu nechutná, ale je to jediná čokoláda v dosahu.

Stejně jako ta nejkvalitnější devadesátiprocentní čokoláda, která je pro nás někdy až moc nóbl, a jsme spokojenější s obyčejnou mléčnou čokoládou.

Když čokoládu nemáme, jsme nasrané a chceme jí. Když o ni přijdeme, jsme smutné. Když nám jí někdo sebere, můžeme se zbláznit vzteky.

A v půl jedné v noci se slušnou hladinkou alkoholu v krvi chutná dobře jakákoli čokoláda... i ta, co se válela v prachu na zemi, nebo kterou už někdo ocucal před vámi...

Akorát, bohužel, čokoláda vám nikdy neřekne ne... :D

7 komentářů:

 1. Super článek! :D Naprosto to sedí :D :D

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 2. Podle mě jsou kluci taky trochu jako cesta do ledničky. Znáš to, jdeš se kouknout do ledničky, protože máš na něco chuť, ale nic dobrýho tam není, tak jdeš pryč. Ale pořád máš na něco chuť a tak snížíš standardy a voila, najednou tam něco je. A tohle pak lze aplikovat v baru kolem čtvrtý ráno. Bohužel je většinou ten kluk "ten kdo má na něco chuť" a já jsem "obsah ledničky".

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně tak a když máš zrovna tu asi nejlepší, tak kdyby se jí někdo byť jen dotknul, tak bojuje o život :3 :D moc se mi ta úvaha líbí, hlavně ta poslední věta :D a ten obrázek totálně sedí. Kdybys viděla moje spolužáky, tak raději skočíš z okna do vody plné žraloků :'D

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. Jee, tak teď už to vím :D Děkuju moc! :)

   Vymazat
 5. No tak nevím, jestli by tohle šlo aplikovat i na holky :D Možná trochu jo ;) Rozbalit čokoládu umím, ale s opačným procesem, tedy balením, mám problém. Proto čokoládu sežeru na posezení, abych ji nemusel balit a proto nesbalím ani žádnou holku :(

  A že čokoláda neřekne nikdy ne? No tak ta kvalitní asi fakt ne, ale ty levné náhražky mi to říkají poměrně často. Stačí přečíst složení a zjistit, že obsahuje lepek...

  OdpovědětVymazat