pátek 6. listopadu 2015

Věnceslav

Ötzi, tak jsem se rozhodla přezdívat tomu pánovi, který se mnou chodil do tanečních a pak se mě pokoušel balit. Od té doby jsme se asi dvakrát sešli a já z něj vytáhla pár kafí, cigaret a komplimentů. Nebo mi je respektive sám nabídl, abych to uvedla na pravou míru :D Zkrátka a dobře je to poměrně jasný. Má o mě zájem, ale není to Evžen. Ale není to ani můj pan vyvolený. Je to...

VĚNCESLAV: Kluk, kterému se líbíte a není úplně nejhorší, ale přesto s ním chodit nechcete. Berete ho jenom jako kamaráda, ale užíváte si tu pozornost a to, že vás někdo chce. Zkrátka klasická friendzone.

(Věnceslav - rád by měl můj věneček, ale ... smůla. Tak ho může jenom oslavovat.)

Takže si prostě zkrátka užíváte, ačkoli to nechci opětovat. Tomu by člověk skoro nevěřil, jak to dokáže zvednout holce sebevědomí. A ušetřit peníze. Vzhledem k tomu, že se vám nijak nehnusí, tak s ním někdy jdete ven, a pokud se vám poštěstí, je to gentleman a je štědrý, takže se nezdráhá vám zaplatit kafíčko, pozvat vás na oběd, koupit vám pití... Většinou je to společně s Evženem ten první, který vám olajkuje novou fotku, nebo vám občas složí kompliment. 

Je to sice trochu creepy, protože kamkoliv s ním jdete, víte, že má o vás zájem, takže dokud si neujasníte, že je bezpečně ve "friendzone", můžete se dostat tak trochu do ošemetné situace. Další otázka ovšem zní, jestli zůstane Věnceslavem i potom, co ho odkážete, kam patří. 

Můj aktuální Věnceslav, kterého jsem pojmenovala Ötzi, je tak trochu pomalejší nátury. Je hodný, to ne že ne, ale není až tak bystrý. O něm znovu v dalších článcích. Tady jsem si jenom potřebovala ujasnit terminologii :D Příště vám o svém Věncovi povím trochu víc, kromě toho, jak mě opustil v tanečních a jak jsem měla být jeho náplast. 


3 komentáře:

 1. No som zvedavá na ďalší článok čo nám o nom povieš :D inak aj ked krátky ale super článok :) opäť si pobavila :D že "Shrek" :D ako ťa to vobec napadlo?
  Me and my ART

  OdpovědětVymazat
 2. A sakra, tak na další pohádku o Shrekovi se opravdu těším :DD Já mám z těhle kamarádu husí kůži a většinou, když někdo začne projevovat zájem...já se stáhnu. Jsem moc hodná na to, abych je "využívala". Mám z toho pak opravdu hodně špatný pocit a je z toho depka :D I když máš pravdu, rozhodně to zvedne sebevědomí :P
  http://chaoticandglamour.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasný článek, zase! :D Vždy to všechno uplně dokolane vystihneš a popíšeš :D :D


  SweetElis

  OdpovědětVymazat