pondělí 7. září 2015

Jak jsem si kupovala kondomy

Tenhle obrázek sice tak úplně nesouvisí se článkem, ale něco na něm bude, co myslíte? :D :D

To se stalo asi tak takhle: Asi čtyři týdny jsem měla řidičák a táta mi dovolil půjčit auto na kratší výlet. A já, celá nadšená, jak si užijeme jízdu, jsem viděla na internetu video, ve kterém nějaký týpek vystrčí z okénka rychle jedoucího auta kondom, který se díky té rychlosti nafoukne do obřích rozměrů. Samozřejmě, že se mi to hrozně zamlouvalo, takže jsme se s kamarádkami dohodly, že to zkusíme. No a na mě připadl nákup jedné z těch dvou propriet, které na to byly zapotřebí.

Auto to bohužel nebylo, takže jsem se po škole vydala do supermarketu poblíž mého domu, protože jsem tam viděla nejlacinější kousky - za 19,90 Kč krabička po šesti, no neberte to, pokud to fakt nechcete na sex.

Jako největší frajerka jsem prošla celým obchodem, nic si nekoupila, jenom se zařadila do fronty, která byla v tu denní dobu docela dlouhá, a čekala. Když jsem došla k pokladně, s mírným úsměvem jsem si vzala hned dvě krabičky a čekala, až na mě přijde řada, abych mohla svůj nákup položit na pás.

Stála jsem mezi dvěma ženami. Obě měly celkem velký nákup, takže moje dvě krabičky tam mezi tím, ještě v těch oddělovačích, čněly asi jako... kondomy mezi třiceti polévkami v pytlíku, deseti rohlíky, kartonem mléka, džusy, balíkem vod a sušenkami.

To mě ale nemohlo rozhodit. Naopak. Byla jsem na sebe pyšná, že si v osmnácti konečně kupuju kondomy. Takže jsem tam hrdě stála a s peněženkou v ruce a mírným úsměvem na rtech jsem se rozhlížela kolem.

Co si o mně asi ti lidé myslí? Určitě mají za to, že budu mít v nejbližší době sex! To je přece pravděpodobný, když mám hned DVĚ krabičky a ještě k tomu po ŠESTI KUSECH!Vlastně to, že mám DVĚ krabičky, určitě svědčí o tom, že budu mít v nejbližší době fakt hodně sexu! A ještě jsem namalovaná, mám na sobě svetříček s výstřihem a mám podpatky! (To ale proto, aby mi ty kondomy vůbec prodali.) To určitě znamená, že za tím dotyčným jdu hned po tom, co si tady ty šprcky koupím!
Takže si o mně určitě myslí, že budu mít fakt hodně sexu ve velmi brzké době!
Třeba přemýšlí, jestli na mě ten chlapec čeká hned před vchodem!
Ale proč by na mě čekal před vchodem a nechal kondomy kupovat mě? A ještě tak nekvalitní kondomy?
Takže si o mně může myslet, že je ten kluk třeba nezletilý nebo tak něco?
Tak to teda ne!
Prostě jsem dospělá žena, co si jde koupit kondomy, protože je emancipovaná a nechce nic nechat na těch, co nemyslí hlavou, ale tím, na co by se to, co si kupuju, mělo narazit!

Jo, přesně tak! Jsem silná, emancipovaná a nezávislá žena a jdu si koupit kondomy, protože si chci užít strašnou spoustu sexu hned DNESKA ODPOLEDNE! Doufám, že mi všichni závidí, že budu mít dneska spoustu sexu a ještě jsem hrdá a emancipovaná!
Páni, takže všichni v téhle frontě mi závidí a přemýšlí, co asi budu dneska dělat!

Pak na mě došla řada. Prodavačka se na mě ani nepovívala, jen mi monotónně oznámila: "Čytřicet korun,"jako kdybych si třeba koupila dvacet rohlíků. Taková drzost, když já dávám ostentativně, že budu mít sex, a ona se na mě ani nepodívá!

Dala jsem jí požadovanou částku, a když jsem se otočila k odchodu, ještě jsem se podívala na lidi ve frontě. Paní za mnou si se zájmem loupala lak z nehtů, pán za ní se díval do letáku a ani jeden nevypadal, že by je tohle moje POPRVÉ nějak zajímalo. Nebo že by předpokládali, že na mě venku čeká nadržený alfa samec. Nebo že budu mít v brzké době sex. Nebo že vůbec kdy budu mít sex.

Takže nákup kondomů nakonec nebyl taková věda a představení, na jehož konci mě bude čekat záznam do památníčku, jak jsem si myslela.

A nebo bylo vážně všem jasné, že jdu ty kondomy nafukovat, a ne mít sex. Protože kdybych chtěla mít sex, fakt bych si nekoupila něco, čeho je v krabičce šest a stojí to dvacku. Takže je možná nakonec dobře, že větší rozruch způsobila rajčata, která měla být v akci, ale nakonec nebyla.

7 komentářů:

 1. :D :D :D Miluju tvoje články! Já jsem to vždycky nechávala na příteli :D

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je skvělý článek, vážně jsi mě pobavila :D

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Super článok, fakt zábavný :D A môžeš mi veriť, že keby si ich kupovala u nás v dedine, dívali by sa na teba úplne všetci a do hodiny by sa to dozvedel aj zvyšok dediny a dokonca dňa aj rodina :D A dosť seriózne to teraz vidím tak, že moje prvé kupovanie kondómov bude tiež za takým vedeckým zámerom ako si mala ty, takže som zvedavá na článok o tom, ako to dopadadlo :D

  OdpovědětVymazat
 4. Vieš veľmi dobre písať :-)) pútavo :-)

  OdpovědětVymazat
 5. :D :D :D ďakujem za spríjemnenie rána :D :D :D

  http://renkaartandlife.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 6. Tak jsem se dlouho nezasmála :D no jo, tohle poprvé si zažil nebo zažije každej :DD

  OdpovědětVymazat
 7. No tak tohle mě vážně pobavilo :D Čekala jsem, že na konci se dočtu něco o tom, jak ti to nebudou chtít prodat, všichni ve frontě se ti budou smát a podobně.. :D Ale ta historka má tak nečekaně klidný konec, že mi to přišlo daleko vtipnější. :D
  Máš moc krásný blog a skvělé, vtipné články! Stávám se pravidelným čtenářem a budu se k tobě ráda vracet! :)
  Michelle B :)

  OdpovědětVymazat