pondělí 24. srpna 2015

Proč jsem ještě panna? #Důvod 1

 Jsem malá

Mám metr šedesát. A když se nenamaluju, vypadám tak na 14. Ani nevíte, kolikrát se mě někdo zeptal, kolik mi je, a pak se na mě zadíval se slovy: "No to ale vůbec nevypadáš!" Nebo kolikrát jsem si vyslechla, že vypadám mladší od známých i cizích lidí. Já vůbec nechápu, k čemu jim to je, když mi to řeknou. To jako mají ze sebe lepší pocit? Nebo mi chtějí zalichotit? (Co se považuje za lichotku ve čtyřiceti, v osmnácti je spíš urážka, děkuju vám moc.) Nebo je těší, že vypadají vůči mně starší?

Každopádně jestli to tak vidí všichni, je to asi na výsost jasný: ještě jsem nepotkala budoucího pedofila. Asi málokterý kluk to o sobě v tomhle věku ví, ne? A i kdybych ho potkala, věděla bych, že z něj bude pedofil, takže bych od něj dala pěkně rychle ruce pryč. Ale na druhou stranu, z tohohle bych možná mohla i něco vytěžit. Budu chodit nenamalovaná do společnosti, a když mi nedejbože nějaký kluk napíše nebo mi projeví zájem, dám tip na policii, aby ho do budoucna začali sledovat.

Obecně prý panuje názor, že malý holky jsou roztomilý a líbí se vysokým klukům. Hm. Pak je tady asi problém, že já jsem ještě k tomu tlustá. Vážně, ty kalhoty velikosti 38 někdy dopínám jen s veškerým sebezapřením (a zapřením všech zákonů fyziky). Někdy si připadám jako dobře nažraný mamut po zákusku.
Takže nejenom, že vypadám na čtrnáct, jsem ještě k tomu taková dělová koule! Obezita u dětí je fakt smutná, co? Takže je mě asi všem líto. Takže místo toho, aby se mnou někdo začal flirtovat, běží mi pro bonbóny. A já se potom asi vždycky odvalím pryč tak rychle, že jsem ještě žádné nedostala. Ach jo. 

Ovšem nespornou výhodou mojí výšky by bylo, že když budu dotyčného pána srát, může mě prostě vzít a zahodit. Jenže na to jsem moc tlustá. Takže je nepřiláká ani tohle pomyšlení. Škoda.

Nebo se pánové snad bojí, že je u mě vyšší pravděpodobnost zlomenin? Miluju boty na podpatku. Myslím si, že na nich chodit docela umím, ale co když si to fakt jenom myslím? Když o tom tak přemýšlím, noha se mi v nich zvrkla nepočítaně. Takže to pánové vidí a je jim to jasný: já si tu hnátu jednou zlomím! Nebo si rozbiju pusu. A jak se znám, tak to bude takovým způsobem, že ze mě bude mrzák. Takže kluci kolem mě musí mít nějakou úžasnou schopnost tohle předvídat. A to i tehdy, když mám boty absolutně ploché. Kdo by se chtěl starat o chudinku jednonohou tlustou malou holku vypadající na čtrnáct? (Kromě těch pedofilů, samozřejmě.)

Pak je tu taky ten fakt, že na dost věcí nedosáhnu. A kluci chtějí s někým chodit, ne někomu sloužit. Kdyby se mnou, nedejbože, nějaký kluk někam šel, bylo by to samé: "podej mi tamto" a "nemohl bys mi sundat tohle?" a "můžeš mě tam vysadit?" No řekněte sami, komu by se takovéhle komandování líbilo? Protože já bych nepochybně nasadila diktaturu prcka a vyššího kluka bych si zotročila. Co na tom, že si většinu věcí umím sundat sama? S vyšším klukem bych dozajista zlenivěla a už nikdy bych nevytáhla ruku na rameno, to se teda vsaďte.

A nakonec ten nejzásadnější problém, že když si o sobě kluci myslí, že má jejich kláda třeba pětadvacet nebo třicet centimetrů, a pak se podívají na moje břicho, dojde jim, že by mi ho narvali až do žaludku. A to nikdo nechce, že jo. Co kdybych jim jejich klenot nedejbože třeba natrávila? To přece nikoho nemůže vzrušovat, aby ho zastrčil do vaginy a vrátil se mu obalený rajskou a zákuskem! 
(Ovšem, při kouření by to pro mě mohla být docela výhoda. Třeba bych si ani nemusela klekat.)

Takže... proč se klukům nelíbím? No, protože jsem to prostě já.

17 komentářů:

 1. Musím se smát :D Nevím, jestli je to myšleno vážně nebo jako fórek :D Ale já mám taky 160 cm a naopak to klukům připadá hezký a roztomilý, když je holka malá. Mají pocit, že jsou její ochránci, takže lepší bejt malá než dvoumetrová kobyla :) A 56 kg při tvé výšce není nic enormního :)

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
 2. BMI 21,9

  Eeem.. nejsi tlustá, sorry. :)

  Problém bude asi jinde.. možná v těch mužích okolo. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Nemůžu uvěřit tvýmu blogu.Je skvělej!! <3 A nevaž se.Váha je nepřítel! Už přes rok se sní nestýkám a je to nejlepší. Vyhoď jí! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váha je jako macech; Je zlá a stojí přímo před lednicí.

   Vymazat
 4. Ahoj :)
  Pozývam ťa na giveaway na mojom blogu. Budem rada ak sa zúčastníš. :)
  Krásny deň,

  http://nikolaknazikova.blogspot.sk/2015/08/its-time-for-global-giveaway.html


  SP.: krásny blog♥

  OdpovědětVymazat
 5. Tvoj blog je skvelý!! :)
  A k výške...moja mama má 150 cm a našla si lásku na celý život -mojho oca ktorý má vyše 190cm :D takze nič nie je stratené neboj nič :) keď to má príjsť tak príde ...

  http://renkaartandlife.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 6. Já mám 161cm....jsem panna (ale je mi 16, takže ok a příležitost byla :D) Mám 58 kg a obézní fakt nejsem, takže pochybuju, že ty ano...jsi magor :DD Promiň. Přemýšlela jsi někdy o tom, že to nebude vzhledem, ale tvým vystupováním :P :D (samozřejmě, že ano...jen jsem se zamyslela :D) Nemyslím si, že být panna v 19 je nějak strašný :)
  http://chaoticandglamour.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě! K tomu všemu se ještě ještě dostanu!!! :D Moje chování si nechávám až na konec!

   Vymazat
 7. Lidi, prosím, neberte to vážně!!! :D
  Fakt si nemyslím, že vagina vede do žaludku!!! Fakt ne!!
  Ne!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem menší než ty a mám přítele vysokého 185cm a oba si myslíme, že to je ideální výškový rozdíl :-)
  S tou váhou to chápu, i když ono nejde uplně tak o číslo jako o pocit.
  PS Miluju podpatky, i když na nich moc neumím :-)

  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
 9. bože, tvůj blog je naprosto nejvíc geniální. fakt.

  OdpovědětVymazat
 10. Líbí se mi tvůj způsob psaní, moje ségra je podobný cynik :D ale na tom že jsi v 19 panna nevidím nic zvláštního. Mám tři kamarádky kterým je 21 let a vůbec to takhle neřeší :) a sama jsem ta "dvoumetrová kobyla", a zase říkám že bych nechtěla být prcek, ale je fakt že o velkém výškovém rozdílu (ve smyslu kluk větší :D) si můžu nechat zdát.

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj, zaprvé skvělé články a zadruhé jak jsi popsala svůj postoj ke svému věkovému vzhledu, se mi velmi líbilo, protože já mám opačný problém... Je mi 17 (jsem také panna), měřím jen o pár centimetrů více než ty, a tím problémem je, že každý s kým se nově seznámím ztrne v úžasu, že je mi jen 17. Každý mi hádá okolo 25 let!!!! Nevím zda to mám brát jako urážku či dobrou zprávu. Vypadám starší hmm, takže na akci s 18+ by mě mohli pustit i bez předložení občanky? Ale co! Když už to tak je, co s tím zmůžu. Každý máme něco a neměli bychom se za to stydět (stačí si říct: kolik je na světě lidí a kolik z nich by dalo duši za můj ''problém'').

  OdpovědětVymazat
 12. Máš super blog! Strasne se mi libi tvůj smysl pro humor a nadsázka a fakt dobře a čtivĕ pises :) Jsem na tom výškovĕ jako ty a přijde mi to desne super! Nechtěla bych byt vyšší :D A náhodou chlapi se cítí dulezite a chlapacky, když ti muzou pomoct někam dosáhnout! :D Takže jsem mrnava a i když je mi 18, taky vypadám o hodně mladší... Ale stejne jsem o to nakonec přišla v 18 s o 13 let starším chlapem :D (PEDOFIL!)

  OdpovědětVymazat
 13. Hele ber to tak, že ty se svýho panneství aspoň někdy zbavíš. Já budu panna už do smrti! (narozená 1.září :D)
  I am clarella ...

  OdpovědětVymazat
 14. 162,5! Na tom půlcentimentru si obzvlášť zakládám. A vpodstatě to má všechny ty nevýhody, co popisuješ, na druhou stranu si říkám, vypadat v jednadvaceti na 16, to se bude ve 40 hodit.. Já jsem ráda malá, musíš z toho udělat svou přednost :)

  OdpovědětVymazat